BQTEK SMS Asistan uygulaması ile GSM Kontrol ve Uyarı Cihazlarımızın kontrolünü hızlıca yapabilirsiniz. SMS Asistan uygulaması, cihazları kontrol etmek veya ayarlarını yapmak için cihaza gönderebileceğiniz tüm komutları içinde barındırır. Böylece cihazlara göndereceğiniz sms komutlarını ve formatını hatırlamak zorunda kalmazsınız. Yapmak istediğiniz işlemi veya ayarı uygulama sayesinde hızlıca seçerek yapabilirsiniz.

SMS Asistan uygulaması sms gönderim işlemi yapmaz. Sizin için cihaza göndereceğiniz sms komutunu ve yapısını oluşturmanızı sağlar ve kullandığınız akıllı telefonun mesaj gönderme penceresine komutları otomatik olarak doldurur. Bu aşamadan sonra sms gönderim işlemini onaylamanızı gerekir.

BQTEK SMS Asistan Uygulaması ile yapabileceğiniz işlemler:

  • Birden fazla cihazı tek uygulama ile kontrol edebilirsiniz.
  • Farklı türde cihazları uygulama üzerinden kontrol edebilirsiniz.
  • Cihazlarınıza sık gönderdiğiniz komutlarınızı makrolar aracılığı ile hızlıca gönderebilirsiniz.
Uygulamayı ilk çalıştırdığınızda “Örnek Cihaz” adında bir cihaz ekli gelir. Örnek Cihaz ayarlarını değiştirerek kendi cihaz ayarlarınızı yapabilir yada yeni bir cihaz ekleyebilirsiniz.
Uygulamaya birden fazla cihaz ekleyerek kullanabilmeniz mümkündür. Eklediğiniz cihaz türleri de birbirlerinden farklı olabilir.
Uygulama üzerinde ekli bir cihazı silmeniz mümkündür. Aşağıdaki adımları takip ederek cihaz silme işlemini yapabilirsiniz.
Uygulama ayarları sayfasından cihaza gönderebileceğiniz güncel komutları indirebilir, uygulamayı kendiniz için daha kullanışlı hale getirebilirsiniz.

Cihaza sıklıkla gönderdiğiniz sms komutlarını makro olarak ekleyip daha sonra hızlıca ulaşabilirsiniz. Makro ekleme işlemi için 2 yol bulunur. Aşağıdaki adımları takip ederek makro ekleme işlemini yapabilirsiniz.

Eklediğiniz makroları silebilirsiniz. Makro silme işlemi için aşağıdaki adımları takip ederek makro silme işleminizi yapabilirsiniz.
SMS Asistan uygulaması ile cihaza kolayca sms gönderebilirsiniz. Gerekli cihaz ayarlarını yaptıktan sonra cihaza sms göndermek için aşağıdaki adımları takip edin.

BQTEK SMS Asistan Uygulaması Kullanım Kılavuzu Ver:1.0

BQTEK SMS Asistan iPhone Uygulaması

BQTEK SMS Asistan Android Uygulaması

Mac ve Windows için BQTEK SMS Asistan programı. AdobeAir gereklidir.

BQTEK SMS Asistan Windows ve Mac programlarının kurulabilmesi için gereklidir.