Telefon ile Kapı Açma Sistemi

Telefon araması ile kapı açılmasını sağlayan ucuz ve kullanışlı bir sistemdir. Cihazı arayarak yada mesaj göndererek kapınızı açın. Hem kart, kumanda vs. maliyetlerden kurtulun hemde bu ürünleri sürekli yanınızda taşımaktan. İstediğiniz mesafeden kapınızı açın kapatın!

İncele

Nem Switch ile Ortamdaki Nem Oranını Takip Edin.

Bulunduğu ortamdaki nem oranı takibini yapan cihazdır. Ayar düğmesi ile istenilen nem oranı ayarlanabilir. Ayarlanan nem değerine ulaştığında kuru kontak çıkış verir. Çalışması için herhangi bir enerjiye ihtiyaç duymaz. Bağıl hava nemi kontrol etmek için bir açma kapama kontrolörü olarak kullanılmaktadır.

İncele

Su Baskın Sensörü ile Önleminizi Alın

Evlerde, ofislerde ve benzeri alanlarda su baskınını başlangıçta hissederek önlem almanızı sağlayan bir sistemdir. Cihaz üzerindeki röle çıkışı ile solenoid vana kontrol edilerek su kaçağının durdurulması sağlanabilir. BQ110 Cihazı ile birlikte kullanılarak SMS ile su baskınından haberdar olunabilir.

İncele

Telefon ile Geçiş Kontrol Sistemi

Cep telefonunuz ile arama yaparak bahçe, işyeri, site, otopark vb. kapı ve bariyerleri açabilir, kart ve kumanda maliyetlerinden kurtulabilirsiniz. 8 Adet kapıyı kolayca kontrol edebilirsiniz.

İncele

PLC Üzerinden SMS Gönderin veya Arama Yapın

PLC cihazından röle çıkışını cihazın girişine bağlayarak PLC üzerinden kısa mesaj (sms) gönderebilir ve arama yapabilirsiniz. Hatta bazı uygulamalarda PLC cihazını aradan çıkartarak kullanabilirsiniz.

İncele

Ucuz ve Kolay Alarm Sistemleri Oluşturun

Her ay güvenlik firmalarına ödeme yapmaktan kurtulabilir ve kendi güvenlik sisteminizi rahatça oluşturabilirsiniz. Hatta cihazın röle çıkışına bağlayacağınız ışık, kombi vs. sms ile açıp kapatabilirsiniz.

İncele