Hakkımızda

Besttech Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. olarak Türkiye’de elektronik sanayii, bilgi teknolojileri ve bunlarla ilgili sektörlerde ar-ge ve üretim yapan bir kuruluştur. Türkiyede genellikle yurt dışından temin edilen ürün ve ar-ge hizmetlerinin yurt içinde üretilebilmesini sağlamak hedefinde olan firmamız bünyesinde bilgisayar yazılımı, web yazılımları, mobil uygulamalar ve elektronik cihazlar geliştirebilecek bir kadroyu barındırmaktadır.

Kendi üretimimiz olan ürünleri müşterilerimize sunmanın yanısıra bu ürünleri onların ihtiyaçlarını karşılayabilecek şekilde özelleştirebilecek hizmetler ve tasarımlarda sunmaktayız.
bqtek_markaYazılım ve bilişim sektörü sık sık elektronik donanım ve devrelerin geliştirilmesine ihtiyaç duymaktadır. Fakat genellikle bu ihtiyaçlarının elektronik firmalarına karşılatmaya çalışırken onlarla aynı dili konuşmadıklarından çeşitli zorluklarla karşılaşırlar. Ya istediklerini tam anlatamazlar; yada elektronik firmaları için bu iş kompleks geldiği için yüksek maliyet ve uzun sürelere ihtiyaç duyarlar. Ayrıca bunun tam tersi durumda söz konusudur. Yani elektronik firmaları ihtiyaç duydukları yazılımları bilişim firmalarına geliştirtirken anlaşamadıkları için yine programları yazdıramazlar veya uzun süre ve maliyetle bu sonuca kavuşurlar. Firmamızda ise hem elektronik hemde yazılımcı kimliğe sahip mühendislerimiz sayesinde ister elektronik firmalarına ister yazılım firmalarına olsun özel yazılım veya özel elektronik devreler hızlı ve düşük maliyetler geliştirilmektedir.

Yıllardan beri deneyim edinmiş kadromuz ile geliştirdiğimiz sistemler ve genişleyen ürün yelpazemizle birlikte Besttech tüm ihtiyaçlarınıza tek noktadan çözüm sunabilmektedir.

Özellikle elektronik ve yazılımın birleştiği noktalardaki projelerde uzmanlaşmış durumdayız. İnternet, mobil cihazlar, yada bilgisayarlar üzerinden elektronik cihazların kontrolü, izlenmesi gibi işlemler yapmaktayız. Bu doğrultuda birçok ürüne imza atmış ve firmalara hizmet etmiş durumdayız…

Misyonumuz
Teknolojik kontrol ve otomasyon uygulamalarını yurt dışı bağımlılığa gerek duyulmayacak kalitede Türkiye’ de geliştirmek ve Ülkemizde yazılım ve elektronik alanlarında Ar-Ge hizmetleri sunmak.
Ürün Grupları