Aydınlatmanızı veya perdelerinizi RF kumanda ile kontrol edin!

Bu kategorideki ürünlerle rf kumanda aracılığı ile aydınlatmanızı, perde veya panjurunuzu ve hatta kapılarınızı kontrol edebilirsiniz. Sadece on-off işlemi yapmanın yanısıra Led dimmer ve AC dimmer ürünleri ile parlaklık kontrolü veya renk kontrolü yapabilirsiniz. Cihazlara birden fazla kumanda tanıtabilmeniz mümkündür, cihazların antenleri harici anten olduğu için alıcı anteni uzatabilir, pano dışına çıkarabilir ve çekim alanını arttırabilirsiniz. Ayrıca kumandalara senaryo tanımını kolayca kendiniz yapabilir ve tek bir tuşla kolayca tüm ayarlarınızın otomatik olarak yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylar

Tatilde aklınız evde kalmasın. Telefon aramalı alarm sistemi kurmak çok basit

Hepimizin evimizde veya işyerimizde bir alarm sistemine ihtiyacımız olmuştur. Tabi alarm sistemimizin bir güvenlik ihlalinde bizlere hemen sms göndermesini yada aramasınıda isteriz. Böyle bir sistem için fiyat araştırması yaptığınızda ise çok maliyetli olduğunu görürsünüz. Aşağıdaki GSM kontrol ve uyarı ürünlerimizin hepsi ile bu tarz bir alarm uyguması yapmak aslında çok basit.

Detaylar

Arayın kapınız açılsın! Bina yada otopark kapınızı arayarak açabilirsiniz.

Cep telefonu veya sabit bir telefon numarasından kapınızı arayarak açabilirsiniz. Bu sistem ile maliyeti oldukça yüksek olan kartlı geçiş, kumanda vs.. sistemlerden kurtulursunuz. Kapınızı açmak için artık kart, kumanda yada anahtar taşımanıza gerek yok. Ayrıca sistem birden fazla kapıyı kontrol etme imkanı sunabilir.
Dilerseniz cihaz gelen aramayı cevaplamaz, arayan numara yetkili ise direkt olarak kapıyı açar. Böylece cihazın sabit bir maliyetide olmayacaktır. Kart yada kumandalarımızı bir yerlerde unutabiliyoruz ama biliyorsunuzki artık cep telefonlarımızı yanımızdan ayırmıyoruz; bu sayede kolayca kapımızı açabiliriz. Ayrıca o an için birisine kapı açmanız gerekirse ona kumanda vermenizede gerek kalmaz; nerede olursanız olun kapınızı aradığınızda açılmasını sağlayabilirsiniz.

Detaylar

NTC Sıcaklık sensörü Okuyucularımız

NTC Sıcaklık sensörü Okuyucucularımız RS485 iletişimi ile Modbus RTU protokolü kullanarak PT Sıcaklık sensörü okuyabilmenizi sağlayan cihazlardır. Bu cihazları dilerseniz PLC uygulamalarınızda PLC ek modül gibi kullanabilirsiniz dilersenizde direkt olarak otomasyon yada scada uygulamanız için HMI ekran yada bilgisayara bağlayabilirsiniz. Cihazlarda 6 adet sensör girişi bulunmaktadır. Ayrıca birden fazla cihaz bağlayarak sensör sayısınıda arttırabilirsiniz.

Detaylar
Modbus Analog Input

Modbus 0-10V Okuyucularımız

RS485 iletişimi ile Modbus RTU protokolü kullanarak PT Sıcaklık sensörü okuyabilmenizi sağlayan cihazlardır. Bu cihazları dilerseniz PLC uygulamalarınızda PLC ek modül gibi kullanabilirsiniz dilersenizde direkt olarak otomasyon yada scada uygulamanız için HMI ekran yada bilgisayara bağlayabilirsiniz. Cihazlarda 6 adet sensör girişi bulunmaktadır. Ayrıca birden fazla cihaz bağlayarak sensör sayısınıda arttırabilirsiniz.

Detaylar
Modbus Analog Input