Kart veya kumanda maliyetlerinden kurtulun. Telefonla arayın kapınız otomatik açılsın.

Cep telefonu veya sabit bir telefon numarasından kapınızı arayarak açabilirsiniz. Bu sistem ile maliyeti oldukça yüksek olan kartlı geçiş, kumanda vs.. sistemlerden kurtulursunuz. Kapınızı açmak için artık kart, kumanda yada anahtar taşımanıza gerek yok. Ayrıca sistem birden fazla kapıyı kontrol etme imkanı sunabilir.

Dilerseniz cihaz gelen aramayı cevaplamaz, arayan numara yetkili ise direkt olarak kapıyı açar. Böylece cihazın sabit bir maliyetide olmayacaktır. Kart yada kumandalarımızı bir yerlerde unutabiliyoruz ama biliyorsunuzki artık cep telefonlarımızı yanımızdan ayırmıyoruz; bu sayede kolayca kapımızı açabiliriz. Ayrıca o an için birisine kapı açmanız gerekirse ona kumanda vermenizede gerek kalmaz; nerede olursanız olun kapınızı aradığınızda açılmasını sağlayabilirsiniz.

Bunun için iki cihazımız bulunmaktadır. Ürünleri inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz. Maliyet ve özellik açısından yeni cihazımız olan BQ102 cihazı birçok ihtiyacınızı karşılayacaktır.

BQ102

Arama ile Geçiş Kontrol Cihazı

Anten Dahil.
Maksimum 2 Kapı Desteği.
SMS ile ayar yapılabilir.
IMEI kayıtlı
Garantili Cihaz

BQ101

Arama ile Geçiş Kontrol Cihazı
gsm access control

Anten Dahil.
Maksimum 8 Kapı Desteği.
SMS ile ayar yapılabilir.
IMEI kayıtlı
Garantili Cihaz

Cihazın montajıda oldukça kolaydır. Mevcut sisteminizde kapınızı açtığınız butonu cihazın rölesine bağlamanız bile elektriksel bağlantı için yeterli olacaktır. Ürün seçimi ve özellikleri için aşağıdaki video size yol gösterici olacaktır; ayrıca her türlü sorunuzu cevaplamak için bizleride arayabilirsiniz.

Dilerseniz cihazınızı bilgisayara bağlı bırakıp. Giriş çıkışların sürekli olarak kayıt altına alınmasınıda sağlayabilirsiniz. Cihazların tüm ayarlarını kolayca SMS ile yapabilirsiniz. SMS göndererek dilediğiniz numaralara yetki verebilir yada dilediğiniz kişinin yetkisini kaldırabilirsiniz. Bunlar dışında işlemlerinizi kolayca yapabilmeniz için ücretsiz android, iphone ve windows programlarımızda bulunmaktadır.

Dilerseniz kartlı veya kumandalı sistemlerle paralelde çalıştırabilirsiniz. Böylece telefonu olmayan çocuğunuz kart ile giriş yapar siz ise telefonunuzla. Böylece ekstra kart yada kumanda alma derdinden kurtulursunuz. Örneğin 500 daireli bir sitede yaklaşık olarak 1500 adet kumandaya ihtiyaç olur. Buda 80.000TL gibi yüksek bir kumanda maliyeti getiri. Bizim sistemimizde ise 150$ ‘ın altındaki bir maliyetle cihaz ihtiyacınızı karşılarsınız. Kumandayada ihtiyacınız kalmaz.