Ürünlerimiz hakkında bilgileri, ürünlerle yapılabilecek örnek uygulamaları, ürünlerin kutu açılımlarını ve ürün montajlarını “Video Blog” bölümünde videolar olarak biraraya getireceğiz. Bu videolara “Youtube” kanalımız üzerindende ulaşabilirsiniz. Ayrıca videolar ürünlerin kendi sayflarındanda ulaşalıbilecek şekilde düzenlenecektir.

Video Blog çalışmamız henüz yeni olduğu için fazla videomuz yok fakat çok kısa zamanda bu arşivi geliştireceğiz ve her yeni ürün içinde bu çalışmalara devam edeceğiz.

BQ360 Modbus Input Cihazı Tanıtım ve Uygulama

Bu videoda BQ360 Modbus Dijital Input cihazının tanıtımı ve kutu açılımı yapılmıştır. Ayrıca cihazın bilgisayar üzerinden ayarlarının yapılması ve kontrolü gösterilmiştir. Örnek olması için bilgisayar üzerinden modbus poll programı aracılığı ile okuma yapılmıştır.

Detaylar

BQ352 Modbus Röle Cihazı Kutu açılımı ve Uygulama

Bu videoda BQ352 Modbus Röle cihazının tanıtımı ve kutu açılımı yapılmıştır. Ayrıca cihazın bilgisayar üzerinden ayarlarının yapılması ve kontrolü gösterilmiştir. Örnek olması için bilgisayar üzerinden modbus poll programı aracılığı ile kontrol ve okuma yapılmıştır. Buna ilave olarak HMI ekran ve PLC üzerinden kullanımını göstermek içinde örnek olarak Weintek HMI ekran üzerinden cihazın kullanımı özetle anlatılmıştır.

Detaylar

BQ351 Kutu açılımı ve Örnek Uygulama

Bu videoda BQ351 Modbus Giriş / Çıkış cihazının tanıtımı ve kutu açılımı yapılmıştır. Ayrıca cihazın bilgisayar üzerinden ayarlarının yapılması ve kontrolü gösterilmiştir. Örnek olması için bilgisayar üzerinden modbus poll programı aracılığı ile kontrol ve okuma yapılmıştır. Buna ilave olarak HMI ekran ve PLC üzerinden kullanımını göstermek içinde örnek olarak Weintek HMI ekran üzerinden cihazın kullanımı özetle anlatılmıştır.

Detaylar

PT Sıcaklık Sensörü Okuma ve Modbus Çevrimi (BQ370-01)

Bu videoda BQ370-01 cihazı ile ilgili bir örnek uygulama yapılmıştır. Cihaz hakkında genel bilgiler, ayarlarının yapılması, takılan sıcaklık sensörlerinin okunması gibi bilgiler yer almaktadır. Hem bu cihazın bilgisayardan okunması hemde HMI ekran üzerinden okunması için örnekler barındırır.

Detaylar

Arama ile Geçiş Kontrol Cihazları Genel Tanıtım

Arama ile geçiş kontrol cihazları Apartman, otopark ve garaj kapıları gibi giriş noktalarında telefon araması ile kapıları açabilmenizi sağlar.
Bu cihazları kullanarak cebinizdeki telefon ile kapınızı arayarak giriş yapabilirsiniz. Cihaz telefonu açmayacağı için ekstra bir ücrette yansımaz.

Detaylar