BQ360 Modbus Input Cihazı Tanıtım ve Uygulama

Bu videoda BQ360 Modbus Dijital Input cihazının tanıtımı ve kutu açılımı yapılmıştır. Ayrıca cihazın bilgisayar üzerinden ayarlarının yapılması ve kontrolü gösterilmiştir. Örnek olması için bilgisayar üzerinden modbus poll programı aracılığı ile okuma yapılmıştır.

Detaylar

BQ352 Modbus Röle Cihazı Kutu açılımı ve Uygulama

Bu videoda BQ352 Modbus Röle cihazının tanıtımı ve kutu açılımı yapılmıştır. Ayrıca cihazın bilgisayar üzerinden ayarlarının yapılması ve kontrolü gösterilmiştir. Örnek olması için bilgisayar üzerinden modbus poll programı aracılığı ile kontrol ve okuma yapılmıştır. Buna ilave olarak HMI ekran ve PLC üzerinden kullanımını göstermek içinde örnek olarak Weintek HMI ekran üzerinden cihazın kullanımı özetle anlatılmıştır.

Detaylar

BQ351 Kutu açılımı ve Örnek Uygulama

Bu videoda BQ351 Modbus Giriş / Çıkış cihazının tanıtımı ve kutu açılımı yapılmıştır. Ayrıca cihazın bilgisayar üzerinden ayarlarının yapılması ve kontrolü gösterilmiştir. Örnek olması için bilgisayar üzerinden modbus poll programı aracılığı ile kontrol ve okuma yapılmıştır. Buna ilave olarak HMI ekran ve PLC üzerinden kullanımını göstermek içinde örnek olarak Weintek HMI ekran üzerinden cihazın kullanımı özetle anlatılmıştır.

Detaylar

PT Sıcaklık Sensörü Okuma ve Modbus Çevrimi (BQ370-01)

Bu videoda BQ370-01 cihazı ile ilgili bir örnek uygulama yapılmıştır. Cihaz hakkında genel bilgiler, ayarlarının yapılması, takılan sıcaklık sensörlerinin okunması gibi bilgiler yer almaktadır. Hem bu cihazın bilgisayardan okunması hemde HMI ekran üzerinden okunması için örnekler barındırır.

Detaylar

Otomasyon Cihazları Genel Tanıtım

Otomasyon cihazları kategorisinde birçok otomasyon ve scada uygulamanızda kullanabileceğiniz endüstriyel ürünler bulunur.
PT1000, NTC sensör gibi sıcaklık sensörlerini Modbus RTU protokolüne çeviren cihazlardan 4-20ma, 0-10V gibi analog okuyuculara kadar bir çok cihaz bulunur. Ayrıca sıcaklın nem sensörleri gibi ürünlerimizde bu kategori altında yer alırlar.

Detaylar